0

PIER LUIGI

Vytvorte si vlastný dizajn svojej obálky.
Reklamné predmety.
Hlavný katalóg

PIER LUIGI

Cover creator

PIER LUIGI

Reklamné predmety

SUBLI PIER LUIGI

Reklamné predmety

GADGETS PIER LUIGI

Pier Luigi®1993

Už 30 rokov pôsobí Pier Luigi na trhu s reklamnými pomôckami a neustále rozširujeme našu ponuku. Ide o spojenie nadšenia a kreativity s potrebou vyplniť medzeru na trhu kalendárov a zápisníkov originálnymi, modernými produktmi.

Kalendáre a zápisníky vyrábajú z ekologického papiera – 15 % kávy a kukurice, recyklovaného papiera – 100 % zberového papiera a kamenného papiera. Firemná filozofia sa odráža v individuálnom charaktere ponuky, čo umožňuje udržať si náskok pred konkurenciou a potrebami zákazníkov.

Značka Pier Luigi bola od samého začiatku založená na presvedčení, že dobré vzťahy so zákazníkmi sú základom budúceho rozvoja. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na naše odborné rady na každom kroku.

PIER LUIGI MÁ PATENT NA VYSOKOKVALITNÝ KAMENNÝ PAPIER

Kamenný papier je ekologický, tvorí ho 75% vápenatého uhličitanu a 25% viazadla, ktoré obsahuje živice a polyetylén. Je chránený Poľským patentovým úradom a jeho zloženie produkuje materiál vysoko kvality.

Prídavok vápnika robí povrch prirodzene biely, hladký a sametový. Najdôležitejšie je, že kamenný papier je veľmi odolný voči trhaniu a nepremokavý. V prípade náhodného vylievania, napríklad vody alebo čaju, sa poznámky nezmazávajú a papier je stále zapisovateľný."